Disidenti

Category : Showbizi

Showbizi

Yllka Kuqi zbulon pjesët intime, duke dashur ti reklamoj thonjët (FOTO)

Disidenti.net
Këngëtarja e njohur Yllka Kuqi, së fundi ka ardh në bashkëpunim me këngëtarin Durim Malaj në këngën me titull “Nona”.h Yllka, vitet e fundit e ka ndryshuar goxha profilin e saj publik. Siç mund të shihet, këngëtarja vishet dhe duket më atraktive, por edhe provokuese. Në foton e fundit, duke i reklamuar thonjët, ka nxjerr në pah shumë më shumë:...
Disidenti