Disidenti
Showbizi

Gjoksin në fushë, kryqin në qafë, Luana kërkon hallallin

0Shares

Luana Vjollca është një nga figurat publike që postimet në rrjete sociale i ka të shumta.

Së fundmi Luana postoi disa fotografi mjaftë provokative.

Gjoksin në fushë dhe kryqin në qafë , Luana iu kërkon hallallin ndjekësve të saj.

Image

“Ma boni hallall e”, ka shkruar bukuroshja në postim.

Xhuli thotë se u arrestua nga policët serbë në Shtërpcë: I shajta me nënë në shqip, m’i lidhën duart e më …

Disidenti.net

Shumë më e re se këngëtari, e dashura e Robert Berishës ju lë ‘pa fjalë’

Disidenti.net

Kaderi: Pos hundës s’kam asnjë operacion, edhe pak buzët

Disidenti.net