Disidenti
Showbizi

Santiana: Jam e virgjër

0Shares

Banorët e Big Brother VIP Kosova Santiana bashkë me Edonën dhe Yllin kanë biseduar, dhe në një moment Edona ka kërkuar që të flasin për seks.

Santiana i është përgjigjur duke i thënë se është e virgjër dhe le të flas me Yllin për atë temë.

Për detaje më të hollësishme, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Xhuli thotë se u arrestua nga policët serbë në Shtërpcë: I shajta me nënë në shqip, m’i lidhën duart e më …

Disidenti.net

Shumë më e re se këngëtari, e dashura e Robert Berishës ju lë ‘pa fjalë’

Disidenti.net

Kaderi: Pos hundës s’kam asnjë operacion, edhe pak buzët

Disidenti.net