Disidenti
Showbizi

Reagon Fero pas publikimit të këngëve: Do t’i kërkoj llogari te Allahu, për të jam larguar nga muzika

0Shares

Ish-reperi, Fero i cili tashmë emrin e ka Khattab, ka reaguar pas publikimit të pesë këngëve të tij në bashkëpunim me reperin The Mike, në kanalin e tij në Youtube.

Ai ka thënë se këto këngë i janë publikuar pa dëshirën e tij, dhe se ato i ka kënduar në të kaluarën.

Ndër tjera, Khattab kërkoi që të respektohet bindja e tij, në të cilën është përkushtuar dhe për të cilën e ka lënë edhe muzikën.

“Miq te dashur e pash se disa persona kan postuar disa kenge te cilat une i kam kenduar ne te kaluaren. Une vetem nje gje po dua t’ju them se ai i cili poston kenge te se kaluares time nuk ia bej hallall dhe do t’i kerkoj llogari te Allahu sepse une jam larguar prej muzikes per hire te Allahut dhe me hyni ne hak. Ju lutem qe t’a respektoni bindien time”, tha Fero.

Bëhet viral videoja/ Dua Lipa për pak rrëzohet në skenë, i ngec këmba në balonin gjigant

Disidenti.net

‘Ku e ke burrin, s’po t’shohum kurrë me të’. Kështu përgjigjet Blerina Rugova

Disidenti.net

Më e dashuruar se kurrë, Rita Ora e cilëson bashkëshortin si ‘Zoti i seksit’

Disidenti.net
Disidenti

Reagon Fero pas publikimit të këngëve: Do t’i kërkoj llogari te Allahu, për të jam larguar nga muzika