Disidenti
Lajme Showbizi

Dyshimet për abuzim seksual, arrestohet ‘Valmir bossi’

0Shares

Valmir bossi’ ёshtё arrestuar nga Policia nёn dyshimin pёr abuzim seksual. Ai pas intervistimit është ndaluar pёr 48- orё.

Kështu kanë konfirmuar nga Policia e Kosovës në Pejë për Insajderin.

Duke u bazuar nё kёrkesёn tuaj ju njoftojmё si nё vijim: Pasi qё kemi verejtur nё rrejtet sociale qarkullimin e njё video incizimit te abuzimit seksual, Stacioni Policor Klinë menjёherё ka ndёrmarrё masat e nevojshme, dhe sot ne orët e mengjesit, kanё identifikuar dhe arrestuar personin e dyshuar. I njejti pas intervistimit nga hetuesit me urdhёr tё prokurorit tё shtetit ёshtё ndaluar pёr 48- orё“, thuhet në përgjigje.

Vdes meteorologu Sylë Tahirsylaj

Disidenti.net

Operacionet estetike biznes milionash për klinikat private në Kosovë, deri në 2 mijë € çmimi për ‘hundë të re’

Disidenti.net

I vdiq babai në Qabe, flet djali i tij: Nuk mundem me varros në vendlindje, vdekje të tillë pak kush përjeton

Disidenti.net