Disidenti
Showbizi

Fero sqaron raportin me Arbenitën: Jam mysliman, nuk kam lidhje me atë që bën ish-gruaja ime

0Shares

Reperi i njohur, Fero prej javësh ka marr vëmendje të madhe, pasi ai njoftoi se po largohej nga muzika dhe se po përkushtohej ndaj fesë islame.

Çdo postim i tij tashmë lidhet me fenë, ndërsa kjo ka bërë që të zgjohet kureshtja për raportin që ai ka me ish-gruan e tij Arbenita Ismajli.

Dyshja u tha se u ndan dhe kanë nisur procedurat e divorcit pas akuzave të modeles se ai e kishte ushtruar dhunë fizike ndaj saj.

Foto: Fero/Instagram

Por, pas deklaratave të fundit të reperit se ai po bëhet praktikues i fesë myslimane, u ngjallën thashethemet se ai dyshja janë ritakuar dhe mund të kishte një ribashkim të tyre.

Mirëpo në një postim të fundit të Feros në llogarinë e tij në Instagram, reperi tha se ai tashmë nuk ka asnjë lidhje me modelen.

Foto: Arbenita Ismajli

Tutje ai shtoi se secili ka jetën e tyre dhe se kanë respekt të ndërsjellët pasi edhe janë prindër të një vajze.

“Jam mysliman tani dhe nuk kam lidhje me atë çfarë bën ish-gruaja ime. Secili e kemi jetën me respekt për njeri-tjetrin sepse kemi një vajze, por sot jam mysliman dhe nuk kam lidhje me te. Ajo zgjodhi jetën e saj”, ka shkruar Fero në postim. /Telegrafi/

Foto: Fero/Instagra

Bëhet viral videoja/ Dua Lipa për pak rrëzohet në skenë, i ngec këmba në balonin gjigant

Disidenti.net

‘Ku e ke burrin, s’po t’shohum kurrë me të’. Kështu përgjigjet Blerina Rugova

Disidenti.net

Më e dashuruar se kurrë, Rita Ora e cilëson bashkëshortin si ‘Zoti i seksit’

Disidenti.net
Disidenti

Fero sqaron raportin me Arbenitën: Jam mysliman, nuk kam lidhje me atë që bën ish-gruaja ime