Disidenti
Showbizi

Arta Elezaj ua ngacmon jo vetëm zemrën por edhe imagjinatën me këto poza

0Shares

Arta ka postuar fotografi provokuese në Instagram. Ajo padyshim që është njëra ndër modelet dhe aktoret më të përfolura për jetën luksoze që bën, ndërsa është mjaft aktive edhe në rrjete sociale.

Dafina Zeqiri do t’ua “çelë sytë” me këto fotografi provokuese

Disidenti.net

E papritur! Juli shfaqet krah të dashurit të saj të ri (VIDEO)

Disidenti.net

Rina Balaj provokon në pozat e reja në bikini

Disidenti.net
Disidenti

Arta Elezaj ua ngacmon jo vetëm zemrën por edhe imagjinatën me këto poza