Disidenti
Showbizi

Arta Elezaj ua ngacmon jo vetëm zemrën por edhe imagjinatën me këto poza

Arta ka postuar fotografi provokuese në Instagram. Ajo padyshim që është njëra ndër modelet dhe aktoret më të përfolura për jetën luksoze që bën, ndërsa është mjaft aktive edhe në rrjete sociale.

Duda Balje e kalli me këngën “Duro Zemër” (Video)

Disidenti.net

Shota: Të pasurit janë “ciciashë”, të varfrit të japin dhe shpirtin

Disidenti.net

Kjo është e dashura super- bukuroshe e Edonit apo Victoria Owns!

Disidenti.net
Disidenti

Arta Elezaj ua ngacmon jo vetëm zemrën por edhe imagjinatën me këto poza