Disidenti
Showbizi

Zogu pushon në të pasmet e Era Istrefit (FOTO)

Era Istrefi pati një ‘vizitor’ në të pasmet e saj.

Këngëtarja e njohur ka postuar fotografi të reja në Instagram, ku u shfaq me rroba banje në oborrin e shtëpisë, teksa u freskua pak pas temperaturave të nxehta që po mbretërojnë në vendin tonë.

Ajo që bie në sy në mesin e kolazhit me foto, është një zog i cili ka zgjedhur të pushojë pak në të pasmet e Erës.

Ndryshe, Era është aktivizuar së fundmi me projekte të reja muzikore në gjuhën shqipe, pas një kohe të gjatë në tregun ndërkombëtar.

 

Kurorëzohet deputeti i LDK-së

Disidenti.net

Besian Mustafa dhe Erolida, krejt “xixa”

Disidenti.net

Valmir Bossi, i famshmi i TikTok’ut – rrihet keq nga Esati

Disidenti.net
Disidenti

Zogu pushon në të pasmet e Era Istrefit (FOTO)