Disidenti
Lajme

Zjarri i madh në ETC në Klinë, flet Ramiz Kelmendi

0Shares

Sot në në mëngjes objekti i supermarketit ‘ETC’ që gjendet në Klinë është kapluar nga zjarri.

Afaristi i njohur dhe pronari i ELKOS Group, Ramiz Kelmendi tha se para pak minutash e ka marr vesh ngjarjen nga shefi i sigurimit.

Ai tha se zjarri ka ndodhur para se të hapet objekti për fillimin e orarit të punës.

“Më treguan pak më herët për ETC në Klinë. S’ka qenë e hapur marketi, pasi zjarri ka ndodh para se mu çel marketi. Shefi i sigurimit më tregoi që ka ndodh para orës 08:00. Nuk e di çka ka qenë shkaktari pasi para 10 minutave e mora vesh. Për momentin ende nuk kam shku në vendngjarje”, ka thënë Kelmendi për Telegrafin.

Radojiçiq e fshin “Viberin” pasi gjurmohet nga mediat, dyshohet se është i plagosur rëndë

Disidenti.net

Rrëfim nga Veriu – serbi që ka prindërit në Banjskë: Policia u solli ilaçe, ushqim dhe pije

Disidenti.net

“150 eksplozivë dinamit dhe 235 karikatorë për kallashnikov”, Policia publikon listën e armatimit të konfiskuar në veri

Disidenti.net
Disidenti

Zjarri i madh në ETC në Klinë, flet Ramiz Kelmendi