Disidenti
Showbizi

Zhvishet Bleona Qereti, sjell foto provokuese

0Shares

Së fundmi, interpretuesja e hitit “Boom Boom” ndau me ndjekësit e saj në rrjetet sociale disa fotografi të reja, në të cilat është dukur mjaft atraktive.

Foto: Bleona/Instagram

E veshur me një kostum ‘body’ me ngjyrë të kaltër dhe material lëkure, Blerona vuri mjaft mirë në dukje linjat trupore.

44-vjeçarja vazhdon të jetë në top formë – e krejt kjo duket të jetë falë jetesës së shëndetshme dhe përkushtimit në aktivitetin fizik.

Foto: Bleona/Instagram

“Ajo ishte një libër i hapur. Ai ishte analfabet”, shkroi këngëtarja në mbishkrimin e këtyre fotografive, ku pëlqimet dhe komentet e shumta nga fansat nuk kanë munguar.

Bleona përndryshe jeton prej dekadash në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe vazhdon herë pas here të jetë aktive në muzikë.

Foto: Bleona/Instagram
Foto: Bleona/Instagram

Bëhet viral videoja/ Dua Lipa për pak rrëzohet në skenë, i ngec këmba në balonin gjigant

Disidenti.net

‘Ku e ke burrin, s’po t’shohum kurrë me të’. Kështu përgjigjet Blerina Rugova

Disidenti.net

Më e dashuruar se kurrë, Rita Ora e cilëson bashkëshortin si ‘Zoti i seksit’

Disidenti.net
Disidenti

Zhvishet Bleona Qereti, sjell foto provokuese