Disidenti
Lajme

Zhduket një 14-vjeçare në Prizren, familja e saj kërkon ndihmë për ta gjetur (FOTO)

0Shares

Është zhdukur një vajzë e moshës 14-vjeçare në Prizren, familja e së cilës ka kërkuar ndihmë për gjetjen e saj.

Këtë për Klankosova.tv e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë për rajonin e Prizrenit, Shaqir Bytyqi, i cili tha se rasti është duke u hetuar.

“Është raportuar e zhdukur me datë 16.01.2024, por sot familja kanë kërkuar ndihmë edhe përmes mediave. Rasti është nën hetime nga Sektori Rajonal i Hetimeve nga Drejtoria Rajonale e Policisë në Prizren”, thuhet në konfirmim.

Zhdukja

“Kam me ta bo ma zi se atij që u vra”/ Burri raporton në Polici se ish gruaja e ka rrahur dhe e ka kërcënuar

Disidenti.net

Ndërron jetë nëna e Edmond Lajqit, një ditë pasi djali i saj vrau bashkëshorten

Disidenti.net

Ekskluzive: Shteti vendos të krijojë Task Forcë për rastet e dhunës ndaj grave

Disidenti.net