Disidenti
Lajme

Zhduket 19-vjeçarja nga Klina, Policia kërkon ndihmën e qytetarëve për gjetjen e saj (FOTO)

Drejtoria Rajonale e Policisë në Pejë, ka lëshuar kërkesë për bashkëpunim me qytetarët për gjetjen e një gruaje që është raportuar si e zhdukur dhe nuk dihet asgjë për fatin e saj, raporton Gazeta Sinjali.

Sipas njoftimit të Policisë bëhet fjalë për Viktorija Gojanin, 19-vjeçare nga komuna e Klinës.

“Policia e Kosovës kërkon nga qytetarët e Republikës së Kosovës që kushdo që ka informacion për vendndodhjen e personit të zhdukur në foton e bashkangjitur, të lajmërojë Policinë e Kosovës apo të lajmërohet në stacionin më të afërt policor.

Numrat e telefonit dhe adresat elektronike kontaktuese për të kontaktuar Policinë e Kosovës:

– 192 dhe 080019999 (pa pagesë)

– 039 432 327-Drejtoria Rajonale Pejë

– E-mail adresa: info@kosovopolice.com”

image 6

Patundshmëria “prek qiellin”, banesat në Prishtinë arrijnë 1000 deri në 2.500 euro/m2

Disidenti.net

Mblidhet Bordi i ZRrE-së, sot pritet shtrenjtimi i rrymës elektrike

Disidenti.net

“Serbia e ka humbur Kosovën”, Gjukanoviç: Po ndjek politikën e Putinit që kërkon të rikthejë sovjetizmin

Disidenti.net
Disidenti

Zhduket 19-vjeçarja nga Klina, Policia kërkon ndihmën e qytetarëve për gjetjen e saj (FOTO)