Disidenti
Sport

Zhbllokohet ndeshja Istogu – Dukagjini

0Shares

Istogu dhe Dukagjini po luajnë aktualisht në kuadër të gjysmëfinales në Kupën e Kosovës, shkruan Disidenti.net

Në duelin që po zhvillohet në stadiumin ‘Demush Mavraj’ në Istog, klinasit kanë kaluar në epërsi në minutën e 29-të.

Fikret Shatri me ‘Djemtë e Bjeshkës’ debutojnë në Superligë: Kemi ëndrra dhe qëllime, Istogu në hartën e basketbollit të Kosovës

Disidenti.net

UEFA merr vendim për incidentin në ndeshjen Rumani – Kosovë, ky është dënimi

Disidenti.net

Dalin në shitje biletat për ndeshjen ndaj Çekisë, interesimi i jashtëzakonshëm bllokon faqen e federatës

Disidenti.net
Disidenti

Zhbllokohet ndeshja Istogu – Dukagjini