Disidenti
Lajme

Zgjedhet Kryesia e LDK-së, këta janë katër nënkryetarët

Anton Quni, Gazmend Muhaxheri, Lutfi Haziri dhe Shqipe Mjekiqi janë zgjedhur nënkryetarë të LDK-së në mbledhjen e Këshillit të Përgjithshëm ku u zgjodh Kryesia e re e kësaj partie.

Ndërsa për sekretar partie është caktuar Imri Ahmeti, njofton Klan Kosova.

Mbledhja e KP-së ka përfunduar derisa pritet të fillojë mbledhja e Kryesisë së re.

“As sot as mas zgjedhjeve”, AAK-ja me vijë të kuqe për LVV-në

Disidenti.net

Hajnat në Gjakovë vjedhin pajisjet e makinave për shtrimin e asfaltit të kompanisë “Benita”, dëmi rreth 15 mijë euro

Disidenti.net

Kraki “shpërthen” ndaj Escobar e Lajçakut: S’janë Amerika e Evropa, Kosova nuk është as Sudan, e as Libi që me i vendos sanksione

Disidenti.net
Disidenti

Zgjedhet Kryesia e LDK-së, këta janë katër nënkryetarët