Disidenti
Lajme

Zeqir Idrizi, personi që goditi me veturë një vajzë, dhe u nis për te automekaniku

Zeqir Idrizi, është 29 vjeçari i cili goditi gati për vdekje një vajzë dje në aksin Prishtinë-Fushë Kosovë.

Ai sot u arrestua nga policia, nën dyshimin se dje kishte goditur viktimën dhe ishte larguar nga vendi i ngjarjes.

Viktima, siç ka pohuar dje Klinika Intensive, është dërguar në një gjendje të rëndë në repart.

Në anën tjetër, Zeqiri është munduar të fshehë gjurmët e aksidentit, duke e dërguar veturën te automekaniku.

Sot policia ka njoftuar se ka rënë në gjurmët e të dyshuarit, dhe e ka arrestuar atë./Indeksonline/

Qeriqi përlotet nga statusi i Muratit: Ende vuaj nga dhimtë e plagëve, kur ky flinte, unë isha në Pashtrik

Disidenti.net

Osmani: Lajçak s’është president i Kosovës – S’ka Asociacion, OJQ mund të ketë

Disidenti.net

Shkëlzen Gashi e imiton dhe ia përmend shampanjën Çollakut: Keni vjedhë sa keni mujtë

Disidenti.net
Disidenti

Zeqir Idrizi, personi që goditi me veturë një vajzë, dhe u nis për te automekaniku