Disidenti
Showbizi

Zbulohet surpriza e natës së sotme, diçka që nuk ka ndodhur kurrë më parë në Big Brother

0Shares

Pas afrimitetit të Kejsit me Kristin, babai i saj, Sabiani e ka shprehur hapur që nuk do ta mbështeste vajzën e tij në këtë rast, duke qenë kundër një lidhje të tillë të mundshme.

Pak ditë më parë Sabiani fshiu fotot me të bijën dhe e hoqi nga ndjekësit. Së fundmi ai ka publikuar një video, ku shfaqrt duke thënë:

“Më në fund erdhi momenti që po prisnit. Ka ardhur koha të bëjmë dëme. Do bjmë dëme sot apo jo?”, thuhet në videon e tij.

Kjo ka bërë që ndjekësit të aludojnë se këngëtari mund të futet sonte në shtëpinë e Big Brother si surprizë për Kejsin. Nuk dihet saktësisht se kujt i referohet ai kur thotë fjalën “dëme”.

Sabiani e ka treguar publikisht që është kundër lidhjes së Keisit me Kristin dhe këtë të fundit e ka thumbuar shpesh me statuset e tij në Instagram e videot në Tiktok.

Sot ai pritet të hyjë ën shtëpi dhe t’i kërkojë të bijës të dalë nga aty, por vendimi në fund do i takojë asaj. Një situatë e tillë nuk është parë kurrë në Big Brother.

Dyshimet për abuzim seksual, arrestohet ‘Valmir bossi’

Disidenti.net

Kaq e pati! Ndahen Kaderi e Lumbardhi?

Disidenti.net

Xhuli thotë se u arrestua nga policët serbë në Shtërpcë: I shajta me nënë në shqip, m’i lidhën duart e më …

Disidenti.net