Disidenti
Showbizi

Zbulohet gjithçka/ Arta Nitaj pjesë e “BBV Kosova”?

“BBV Kosova” pritet të nisë së shpejti dhe padyshim gjatë kësaj periudhe në mediat rozë janë lakuar emra të ndryshëm të fytyrave publike që pritet të hyjnë në këtë reality show.

Ndër emrat që bëri bujë ishte padyshim edhe ai i modeles seksi, Arta Nitaj.

Po, të gjitha këto mbesin vetëm thashetheme.

Burime të Indeksonline të afërta me modelen kanë zbuluar se ajo NUK do të jetë pjesë e “BBV Kosova”.

 

Të njëjtat burime thonë se ajo është përkushtuar më shumë në jetën profesionale./Indeksonline/

Shota Baraliu: Me Ronaldon e vjetër kam parë ëndërr duke u martuar me të

Disidenti.net

Mihrija merr guximin, shfaqet pa riçipeta në këtë fustan të ngushtë!

Disidenti.net

Publikimi i mesazhit të Neymarit, shkaktoi ‘krisje’ në raportet e Feros dhe Arbenitës

Disidenti.net
Disidenti

Zbulohet gjithçka/ Arta Nitaj pjesë e “BBV Kosova”?