Disidenti
Showbizi

Zajmina e papërmbajtshme, shfaqet super provokuese në paraqitjen e fundit

Zajmina Vasajri është një nga këngëtaret me hot të estradës shqiptare.

Edhe pse ajo është bërë nënë e dy fëmijëve, Zajmina vazhdon t’i mbaj linjat trupore në super formë, përcjell ORAinfo.

Këngëtarja se fundmi ka publikuar disa imazhe ku shfaqet super provokuese.

E veshur krejt zi, Zajima nuk heziton t’i ekspozojë asetet e saj bombastike.

Burri i saj do ta këtë vështirë t’i rezistoj kësaj pamje të këngëtares shqiptare. /ORAinfo/

A janë ndarë Rasimi dhe ‘Shaci’? – Kjo video zbulon gjithçka!

Disidenti.net

Morena Taraku vjen tejet ‘hot’ në fotot e reja

Disidenti.net

Dua Lipa në lidhje të re dashurie, fotografohet duke u puthur me Trevor Noah

Disidenti.net
Disidenti

Zajmina e papërmbajtshme, shfaqet super provokuese në paraqitjen e fundit