Disidenti
Showbizi

Yllka Kuqi zbulon pjesët intime, duke dashur ti reklamoj thonjët (FOTO)

Këngëtarja e njohur Yllka Kuqi, së fundi ka ardh në bashkëpunim me këngëtarin Durim Malaj në këngën me titull “Nona”.h

Yllka, vitet e fundit e ka ndryshuar goxha profilin e saj publik.

Siç mund të shihet, këngëtarja vishet dhe duket më atraktive, por edhe provokuese.

Në foton e fundit, duke i reklamuar thonjët, ka nxjerr në pah shumë më shumë:

Khaby Lame, pa e çelur gojën, bëhet më i ndjekuri në TikTok

Disidenti.net

E dhimbshme/ Dafina Zeqiri publikon bisedën e fundit me Vjosa Berishën

Disidenti.net

Festa Qoqaj ‘përvëluese’ nga plazhi

Disidenti.net
Disidenti

Yllka Kuqi zbulon pjesët intime, duke dashur ti reklamoj thonjët (FOTO)