Disidenti
Sport

Ylli i Real Madridit vazhdon me zanatin e vjetër, bën iftar me tri hurme

Futbollisti i Real Madridit, Karim Benzema e ka nisur muajin e shenjtë të Ramazanit.

Sulmuesi francez ka publikuar një foto në rrjetet sociale, ku shihet duke bërë iftar me një gotë ujë dhe tri hurme.

Kjo vaki është e njohur tashmë për sulmuesin francez, i cili shpeshherë ka ditë të shënonte aq gola sa ka ngrënë hurme.

Kujtojmë që disa hoxhallarë kishin deklaruar që nëse Benzema ha shtatë hurme, mund t’i shënonte shtatë gola gjatë një ndeshje futbolli. Pra fati i mirë që sonte ai s’do luaj askund.

Tifozi 100 vjeçar: Do ta jepja edhe pensionin tim që Interi ta eliminojë Milanin

Disidenti.net

“Kombëtaren e dua pa futbollistët nga Kosova”, tifozi i Tiranës befason me deklaratën: S’japin 100%

Disidenti.net

Me plis në kokë, boksieri shqiptar i pa ndalshëm në Gjermani

Disidenti.net
Disidenti

Ylli i Real Madridit vazhdon me zanatin e vjetër, bën iftar me tri hurme