Disidenti
Showbizi

Xhuli Nura: Meshkujt shqiptarë në shtrat kanë fjalë shumë e punë pak

0Shares

Xhuli Nura u rikthye në qendër të vëmendjes me pjesëmarrjen në edicionin e parë të Big Brother VIP Kosova.

Modelja nga Drenica ishte ndër ish-banoret më të zhurmshme të edicionit të parë dhe një ndër finalistet.

Së fundmi ajo ishte e ftuar në emisionin e vëllezërve Donald dhe Romeo Veshja “Më lër të flas”.

Foto: Juliana Nura/Instagram

Xhuli mes tjerash ka folur edhe për eksperiencat me meshkujt shqiptarë, madje tha se ata njihen si fjalë shumë dhe punë pak kur është në pyetje marrëdhënia intime.

“E kam vënë re se meshkujt shqiptarë flasin shumë për ata se çka bëjnë në shtrat dhe kur vjen puna jo nuk u bë kjo, jo nuk u bë ajo, thirrja ime është punoni më shumë, e më pak fjalë”, u shpreh Xhuli.

Ndryshe, aktualisht Xhuli është pjesëmarrëse në spektaklin e vallëzimit “Dancing With The Stars Albania”. /Telegrafi

Gafa e Jonida Vokshit në Big Brother – e uron Anitën për nënën që tashmë i ka ndërruar jetë

Disidenti.net

Skena të nxehta në Big Brother: Buci ‘ia fut duart’ në të pasme Santianës

Disidenti.net

Skandal në Big Brother: Gani Gërmia i dehur traumatizon shtëpinë – bërtet e godet tavolinën

Disidenti.net
Disidenti

Xhuli Nura: Meshkujt shqiptarë në shtrat kanë fjalë shumë e punë pak