Disidenti
Showbizi

Xhuli Nura fokuson të pasmet në imazhet nga pushimet luksoze në Mykonos

0Shares

Xhuli Nuri po vazhdon të ketë vëmendjen e mediave rozë edhe kur kanë kaluar disa muaj nga përfundimi i edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova.

Modelja nga Drenica u kthye ndër banorët më të komentuara gjatë kohës kur ishte në shtëpinë e famshme, ndërsa tani po vazhdon të jetë aktive me projekte tjera.

Bukuroshja që numëron mbi 180 mijë ndjekës në llogarinë e Instagramit, i mban të përditësuar fansat e saj me postime të ndryshme nga aktivitete dhe përditshmëria e saj.

Foto:m Juliana Nura/Instagram

Së fundmi Xhuli ka treguar se po shijon pushimet në një prej destinacioneve më luksoze në botë, Mykonos, Greqi.

E njohur për fizikun e saj të tonifikuar dhe joshëse, Xhuli edhe këtë herë ka provokuar me poza në bikini.

Ajo vuri në fokus të pasmet dhe linjat atraktive, teksa solli imazhe nga distanca, për të treguar ambientin përrallor ku po qëndron.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Juliana Nura (@iamjuliananura)

 

“Unë, ti dhe perëndimi i diellit”, ka shkruar Xhuli në mbishkrimin e fotove.

Ndërkohë, të shumta ishin pëlqimet dhe komentet pozitive nga ana e admiruesve dhe miqve të saj. /Telegrafi/

Dyshimet për abuzim seksual, arrestohet ‘Valmir bossi’

Disidenti.net

Kaq e pati! Ndahen Kaderi e Lumbardhi?

Disidenti.net

Xhuli thotë se u arrestua nga policët serbë në Shtërpcë: I shajta me nënë në shqip, m’i lidhën duart e më …

Disidenti.net