Disidenti
Showbizi

Xhuli merr vëmendjen me një fotografi provokuese para pasqyrës: Ajo çfarë kisha nevojë në fund të një dite

0Shares

Modelja e njohur shqiptare, Xhuli Nura, është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo shpesh ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme apo aktivitetet profesionale.

Së fundmi, Xhuli ndau me ndjekësit e saj një fotografi mjaft ‘të nxehtë’ në InstaStory, ku shihej duke pozuar me bikini dy pjesëshe të zeza.

Ajo vuri në pah linjat e saj atraktive të trupit, gjersa u fotografua përballë një pasqyre në një qendër SPA.

Foto: Xhuli Nura/InstaStory

“Ajo çfarë kisha nevojë në fund të një dite”, shkroi bukuroshja drenicase në mbishkrimin e fotografisë.

Xhuli përndryshe ka vazhduar të jetë një emër shumë i përfolur në mediat rozë, që pas bujës që bëri në edicionin e parë të Big Brother VIP Kosova. /Telegrafi/

Foto: Juliana Nura/Instagram
Foto: Juliana Nura/Instagram

Ja sa vite diferencë ka Buci me të fejuarën e tij Veronën

Disidenti.net

Gafa e Jonida Vokshit në Big Brother – e uron Anitën për nënën që tashmë i ka ndërruar jetë

Disidenti.net

Skena të nxehta në Big Brother: Buci ‘ia fut duart’ në të pasme Santianës

Disidenti.net
Disidenti

Xhuli merr vëmendjen me një fotografi provokuese para pasqyrës: Ajo çfarë kisha nevojë në fund të një dite