Disidenti
Showbizi

Xhuli: Komandant i Dubait i bie komandant eskorta

Xhuli dhe Vedati kanë pasur debate të forta mes tyre, teksa fjala “Komandant Dubai”, nxiti shumë përplasje.

“Prime” i kaluar nuk sqaroi asgjë mes tyre.

Ani pse ajo ka kërkuar me ngulm që ai t’i kërkojë falje, ai nuk e ka bërë një gjë të tillë.

Sot Xhuli sërish ka folur për këtë.

Sipas saj termi “komandant Dubai” është tejet ofenduese, pasi sipas saj koncepti dihet.

“Komandant Dubai e dijmë që i bie komandant eskorti, domethënë para që fitohen me prostitucion”, tha Xhuli.

Ajo ka thënë se njerzit janë të ndryshëm dhe disa nuk kërkojnë falje./Lajmi.net/

Homazhe në shtëpinë e BBV për rojen, Deamishel bën gafën e rëndë: I urojmë…

Disidenti.net

Futbollisti shqiptar 10 mijë euro për Luizin e Big Brother?

Disidenti.net

“Dhuroja 1 mijë euro familjes së Palit”, Olta kërkon të vërë në vështirësi Luzin, përgjigja e la pa fjalë

Disidenti.net
Disidenti

Xhuli: Komandant i Dubait i bie komandant eskorta