Disidenti
Lajme

Vrasja në Pejë, publikohen pamje nga vendi i ngjarjes

0Shares

Një vrasje e rëndë ka ndodhur sot në qytetin e Pejës. Sipas raportimeve në media, dyshohet se djali ka vrarë nënën e tij.

Policia e Pejës ka konfirmuar rastin duke thënë se bëhet fjalë për vrasje të rëndë dhe se vdekjen e viktimës e kanë konfirmuar ekipi mjekësor në vendngjarje.

Gjithashtu, policia kanë bërë të ditur se i dyshuari për këtë vrasje tashmë është arrestuar nga policia, por s’kanë dhënë detaje për lidhjen familjare të raportuar mes viktimës dhe dorasit.

Ndërkohë “Peja në Fokus” ka publikuar një fotografi nga vendi i ngjarjes ku shihet i rrethuar perimetri i sigurisë nga Policia.

Paparaci do të ju mbajë të informuar për këtë ngjarje.

Detajet e reja: Naimi këmbënguli që të vritej atë ditë, sepse Liridona do tregonte sekretet e tij

Disidenti.net

Burri i Shkurte Fejzës u godit nga një veturë, Policia jep detajet e fundit

Disidenti.net

Sistemi i Perëndimit së shpejti edhe në Kosovë, e kthen shishen, i merr paratë

Disidenti.net