Disidenti
Lajme

Vrasja në Pejë, publikohen pamje nga vendi i ngjarjes

Një vrasje e rëndë ka ndodhur sot në qytetin e Pejës. Sipas raportimeve në media, dyshohet se djali ka vrarë nënën e tij.

Policia e Pejës ka konfirmuar rastin duke thënë se bëhet fjalë për vrasje të rëndë dhe se vdekjen e viktimës e kanë konfirmuar ekipi mjekësor në vendngjarje.

Gjithashtu, policia kanë bërë të ditur se i dyshuari për këtë vrasje tashmë është arrestuar nga policia, por s’kanë dhënë detaje për lidhjen familjare të raportuar mes viktimës dhe dorasit.

Ndërkohë “Peja në Fokus” ka publikuar një fotografi nga vendi i ngjarjes ku shihet i rrethuar perimetri i sigurisë nga Policia.

Paparaci do të ju mbajë të informuar për këtë ngjarje.

Për shkak të pakënaqësive 40 zyrtarë dhanë dorëheqje

Disidenti.net

Parashikimi i motit për dy javët e ardhshme: Rrezik nga vërshimet apo përmbytjet e shpejta

Disidenti.net

Lutfi Haziri: Ndëshkime të reja do të ketë, amerikanët e mbajnë fjalën

Disidenti.net
Disidenti

Vrasja në Pejë, publikohen pamje nga vendi i ngjarjes