Disidenti
Showbizi

VIDEO/ Luizi çmendet pas formave “bombastike” të Jorit me bikini, si reagon Kiara?

Modelja Jori Delli jo pak herë ka spikatur me format dhe paraqitjen e saj ekstravagante gjë e cila ka tërhequr vëmendjen edhe të Luizit.

Jori së bashku me Dean janë shfaqur pranë pishinës me bikini. Luizi teksa qëndron pranë Kiarës komenton format “bombastike” të Jorit.

Luizi: Trup perfekt ka, por është pak e dobët! (Duke mos ia ndarë sytë modeles e cila vazhdon ta joshë këngëtarin shkodran).

Kiara e ka kaluar këtë moment të sikletshëm me një buzëqeshje ku pranon se Jori e ka trupin e rregullt. SHIKONI KËTU VIDEO-n:

Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, ky është djali që zgjodhi si partner nga 300 kandidatët

Disidenti.net

Përplasjet dhe tensionet në Big Brother i “kushtuan” Zhakut! Ja kush i merr pozicionin…

Disidenti.net

‘Mu afrua më shumë se ç’duhej’, Efi tregon ç’ndodhi me Zhaklinën në prapaskenë

Disidenti.net
Disidenti

VIDEO/ Luizi çmendet pas formave “bombastike” të Jorit me bikini, si reagon Kiara?