Disidenti
Showbizi

VIDEO: Ismet Munishi e zbulon çfarë do të bënte me banerin e huliganëve rumunë po të ishte sonte trajner i Kosovës

0Shares

Në emisionin “Dueli Sportiv”,analistët e pranishëm janë duke analizuar ndeshjen në mes Rumanisë dhe Kosovës.

Ismet Munishi, trajneri i Ferizaj, tha se po të ishte ai trajner i Kosovës kundër Rumanisë sonte, gjërat të do shkonin më ndryshe.

”Isha afruar ngadale dhe kisha tentuar me ja u kap atë baner qe e kanë qitë, dhe me ua hongër me dhëmbë, krejt ja u kisha çky me dhëmbë. Qashtu kisha tentu, se kjo është provokim,” tha Munishi.

Kujtojmë se ndeshja mes Rumanisë dhe Kosovës e zhvilluar në ‘Arena Nationala’ në Bukuresht, u ndërpre për disa minuta gjatë pjesës së parë.

Gafa e Jonida Vokshit në Big Brother – e uron Anitën për nënën që tashmë i ka ndërruar jetë

Disidenti.net

Skena të nxehta në Big Brother: Buci ‘ia fut duart’ në të pasme Santianës

Disidenti.net

Skandal në Big Brother: Gani Gërmia i dehur traumatizon shtëpinë – bërtet e godet tavolinën

Disidenti.net
Disidenti

VIDEO: Ismet Munishi e zbulon çfarë do të bënte me banerin e huliganëve rumunë po të ishte sonte trajner i Kosovës