Disidenti
Sport

VIDEO: “Allah, Allah, Allah, Allah”, goli i dytë kundër Argjentinës, “çmend” komentatorin nga Arabia Saudite

Kombëtarja e Arabisë Saudite krijoi sot një surprize të pabesueshme në Botërorin e Katarit, teksa përmbysi Argjentinë 2-1, gjë të cilën nuk e priste askush. 

Në qendër të vëmendjes ishte Al Daësari me super golin e tij, që i la të gjitha pa fjalë.

Por sesi është përjetuar ky moment te sauditët, këtë e tregon më së miri reagimi i komentatori nga ky vend.

Emocionet nuk do të përmbaheshin dot:

“Allah, Allah, Allah”, thirri mes entuziazmit komentatori nga Arabia Saudite që shihte festën e lojtarëve të Kombëtares së tij.

Pacolli është i interesuar të blejë Man Utd?

Disidenti.net

“Ndizet” sfida Serbi-Zvicër, prestigjiozja spanjolle “AS”: Duel i ngarkuar me tension dhe… provokime

Disidenti.net

Shota Baraliu: Me Ronaldon e vjetër kam parë ëndërr duke u martuar me të

Disidenti.net
Disidenti

VIDEO: “Allah, Allah, Allah, Allah”, goli i dytë kundër Argjentinës, “çmend” komentatorin nga Arabia Saudite