Disidenti
Lajme

Video/ Aksident i rëndë në Dobrush të Istogut

Një aksident i rëndë komunikacioni ka ndodhur para pak çastesh në fshatin Dobrush të Komunës së Istogut.

Indeksonline ka siguruar pamje nga vendi i ngjarjet.

Përveç dëmeve materiale ende nuk dihet nëse ka të lënduar.

Policia e Kosovës ka dalë në vendngjarje dhe është duke u marrë me rastin./Indeksonline/

 

“Më preku thellë në shpirt, ike shumë herët”, postimi prekës i familjarit të 30-vjeçarit që humbi jetën pas aksidentit në Skenderaj

Disidenti.net

Grenell: Pasoja të rënda nëse Kurti deri të premten nuk u përmbahet angazhimeve që ka marrë

Disidenti.net

Mustafa: E prishëm koalicionin me VV për ta evituar konfrontimin me SHBA, ata e sollën Kurtin në pushtet

Disidenti.net
Disidenti

Video/ Aksident i rëndë në Dobrush të Istogut