Disidenti
Lajme

Vëllai i Rexhep Selimit kërkon nga Qeveria të shpallen zgjedhjet e jashtëzakonshme

0Shares

Vëllai i Rexhep Selimit, Ramadan Selimi, ka bërë një status në të cilin i ka dhënë një goditje Qeverisë Kurti.

Ai ka shkruar se “nuk mbahet shpia me zor!”

Më tej, Selimi ka kërkuar shpalljen e zgjedhjeve të jashtëzakonshme me pretekstin se “u bëmë horë i botës.”

Kujtojmë se Rexhep Selimi ishte shef i grupit parlamentar të Vetëvendosjes para se të merrej në paraburgim nga ana e Gjykatës Speciale.

Atë e kishte zëvendësuar në këtë pozitë, Mimoza Kusari Lila.

Radojiçiq e fshin “Viberin” pasi gjurmohet nga mediat, dyshohet se është i plagosur rëndë

Disidenti.net

Rrëfim nga Veriu – serbi që ka prindërit në Banjskë: Policia u solli ilaçe, ushqim dhe pije

Disidenti.net

“150 eksplozivë dinamit dhe 235 karikatorë për kallashnikov”, Policia publikon listën e armatimit të konfiskuar në veri

Disidenti.net
Disidenti

Vëllai i Rexhep Selimit kërkon nga Qeveria të shpallen zgjedhjet e jashtëzakonshme