Disidenti
Lajme

Vëllai i Butës ishte i plagosur në kokë disa orë para se të kryente vrasjen, dëshmitari zbulon detaje tronditëse

Agon Zhinipotoku, qytetar nga Ferizaj, ka treguar se disa orë pasi të ndodhte vrasja e ka parë Qëndrim Januzin të plagosur në kokë.

Sipas tij Januzin e ka parë rreth orës 19:30 dhe të njëjtit i kishte thënë të shkoj në emergjencë.

I njëjti thotë se e ka lajmëruar policinë për këtë rast, por policia nuk ka reaguar.

Qëndrim Januzi është arrestuar nga Policia pasi i njëjti dyshohet se ka vrarë 30-vjeçarin Gazmend Hyseni.

Më poshtë lexoni postimin e Agon Zhinipotoku:

“Më preku thellë në shpirt, ike shumë herët”, postimi prekës i familjarit të 30-vjeçarit që humbi jetën pas aksidentit në Skenderaj

Disidenti.net

Grenell: Pasoja të rënda nëse Kurti deri të premten nuk u përmbahet angazhimeve që ka marrë

Disidenti.net

Mustafa: E prishëm koalicionin me VV për ta evituar konfrontimin me SHBA, ata e sollën Kurtin në pushtet

Disidenti.net
Disidenti

Vëllai i Butës ishte i plagosur në kokë disa orë para se të kryente vrasjen, dëshmitari zbulon detaje tronditëse