Disidenti
Showbizi

Vedati nga Dubai “ironizon” Xhulin: Fillova me Golf 2-sh, tash pe pres sheikun me G-Class

Ish konkurrentët e Big Brother Kosova, Vedati dhe Xhuli kanë qenë kryefjala e shtëpisë më të famshme.

Dyshja ka pasur debate të ashpra me njëri-tjetrin.

Ndër debatet më të shpeshta të tyre ishte heroizmi në luftën e fundit në Kosovë, ku në darkën e të nominuarve Vedati e kishte quajtur Xhulin “komandate të Dubait”.

Pas kësaj deklarate Xhuli u revoltua shumë dhe nxiti debate brenda dhe jashtë shtëpisë.

Pas daljes nga shtëpia Vedati aktualisht po qëndron në Dubai, me anë të një postimi në Instagram ai e ironizojë Xhulin.

 

Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, ky është djali që zgjodhi si partner nga 300 kandidatët

Disidenti.net

Përplasjet dhe tensionet në Big Brother i “kushtuan” Zhakut! Ja kush i merr pozicionin…

Disidenti.net

‘Mu afrua më shumë se ç’duhej’, Efi tregon ç’ndodhi me Zhaklinën në prapaskenë

Disidenti.net
Disidenti

Vedati nga Dubai “ironizon” Xhulin: Fillova me Golf 2-sh, tash pe pres sheikun me G-Class