Disidenti
Lajme

Valon Syla: A mbërritë gërrnaça, merrne edhe Albinin me veti kah të ktheheni

Gazetari Valon Syla u ka uruar mirëseardhje “gërrnaçave”, term ky i njohur tashmë për publikun.

Syla u ka bërë thirrje diasporës që kur të kthehen, ta marrin edhe kryeministrin Kurti me vete, përcjell Periskopi.

Postimi i plotë:

A mbërritë gërrnaça?

Mirësevini. Nëse mundeni merrne edhe Albin Kurtin me veti kah të ktheheni te shtëpia.

A Gërvallkën, Lleptirin edhe këtë ushtarin e Norvegjisë, këta gjithqysh merrni se ju bonën horë si kuadra nga diaspora.

Faleminderit.

E keni knaq.

Qeriqi përlotet nga statusi i Muratit: Ende vuaj nga dhimtë e plagëve, kur ky flinte, unë isha në Pashtrik

Disidenti.net

Osmani: Lajçak s’është president i Kosovës – S’ka Asociacion, OJQ mund të ketë

Disidenti.net

Shkëlzen Gashi e imiton dhe ia përmend shampanjën Çollakut: Keni vjedhë sa keni mujtë

Disidenti.net
Disidenti

Valon Syla: A mbërritë gërrnaça, merrne edhe Albinin me veti kah të ktheheni