Disidenti
Showbizi

Valmir Bossi, i famshmi i TikTok’ut – rrihet keq nga Esati

Valmir Bossi i famshëm i TikTok’ut – rrihet keq nga Esat Baushtella.

Një video që ka filluar të qarkullojë nëpër rrjetet sociale shihet duke u rrahur njëri nga personat më të famshëm të TikTok’ut.

Ngjarja ka ndodhur në Klinë e cak është njëri prej personave më të përfolur në këtë rrjet social, “Valmir Bossi”

 

A janë ndarë Rasimi dhe ‘Shaci’? – Kjo video zbulon gjithçka!

Disidenti.net

Morena Taraku vjen tejet ‘hot’ në fotot e reja

Disidenti.net

Dua Lipa në lidhje të re dashurie, fotografohet duke u puthur me Trevor Noah

Disidenti.net
Disidenti

Valmir Bossi, i famshmi i TikTok’ut – rrihet keq nga Esati