Disidenti
Lajme

Vajza i vjedh babait këngëtar 20 mijë euro

Vajza e këngëtarit me origjinë nga Bosnja dhe Hercegovina, Zdravko Çoliç, Una ka vjedhur nga kasaforta e të atit rreth 20 mijë euro për t’i blerë një makinë të dashurit të saj.

Kur këngëtari ka parë se mungonte shuma ka njoftuar policinë por vajza është frikësuar dhe ka pranuar gjithçka.

Kjo ngjarje ka ndodhur në shtëpinë e këngëtarit pak muaj më parë.

Sipas mediave serbe, sapo vajza ka marrë paratë ka shkuar për të parë disa modele makinash.

Por shitësit kanë dyshuar te të rinjtë dhe nuk i kanë lejuar që të blejnë asnjë gjë.

“Më preku thellë në shpirt, ike shumë herët”, postimi prekës i familjarit të 30-vjeçarit që humbi jetën pas aksidentit në Skenderaj

Disidenti.net

Grenell: Pasoja të rënda nëse Kurti deri të premten nuk u përmbahet angazhimeve që ka marrë

Disidenti.net

Mustafa: E prishëm koalicionin me VV për ta evituar konfrontimin me SHBA, ata e sollën Kurtin në pushtet

Disidenti.net
Disidenti

Vajza i vjedh babait këngëtar 20 mijë euro