Disidenti
Lajme

“Urrejtja ndaj Albinit”/ Situata alarmuese në veri, reagon Rron Gjinovci: Këta persona i ka pagua Serbia!

Analisti politik, Rron Gjinovci ka reaguar edhe njëherë pas situatës së tensionuar në veri.

Gjinovci ka reaguar ndaj kritikëve të aksionit të Policisë së Kosovës, që e zhvilluan sot atje, për të mbajtur rendin dhe qetësinë.

Ai thotë se këta kritikë të aksionit të Policisë janë të paguar nga Serbia, të padijshëm ose inati dhe urrejtja ndaj Albin Kurtit ua ka hup aftësinë për me qenë racionalë.

Postimi i plotë:

Për ata kosovarë që janë tu e kritiku aksionin e policisë momentalisht janë 3 mundësi:

1. i pagun Serbia

2. janë të padijshëm

3. inati dhe urrejtja ndaj Albinit ua ka hup aftësinë për me qenë racionalë

Për shkak të pakënaqësive 40 zyrtarë dhanë dorëheqje

Disidenti.net

Parashikimi i motit për dy javët e ardhshme: Rrezik nga vërshimet apo përmbytjet e shpejta

Disidenti.net

Lutfi Haziri: Ndëshkime të reja do të ketë, amerikanët e mbajnë fjalën

Disidenti.net
Disidenti

“Urrejtja ndaj Albinit”/ Situata alarmuese në veri, reagon Rron Gjinovci: Këta persona i ka pagua Serbia!