Disidenti
Showbizi

Tuna Sejdiu vjen me poza provokuese në ditëlindjen e 38-të

0Shares

Me rastin e përvjetorit të lindjes, këngëtarja shqiptare ka ndarë me fansat disa fotografi provokuese për të shënuar ditën speciale.

Ajo shfaqet në formë të mahnitshme në një fustan dypjesësh të zi, i cili ia vë në pah hiret trupore.

“Urime ditëlindjen”, ka shkruar ajo.

Veç kësaj, bukuroshja është një nënë e përkushtuar ndaj dy djemve të saj: Tian dhe Zen

Shumë më e re se këngëtari, e dashura e Robert Berishës ju lë ‘pa fjalë’

Disidenti.net

Kaderi: Pos hundës s’kam asnjë operacion, edhe pak buzët

Disidenti.net

Ganiu i reagon të dashurës së Bucit pas eliminimit: Falja sonte se i vjetër, ka gabu

Disidenti.net