Disidenti
Showbizi

Tuna Sejdiu vjen me poza provokuese në ditëlindjen e 38-të

0Shares

Me rastin e përvjetorit të lindjes, këngëtarja shqiptare ka ndarë me fansat disa fotografi provokuese për të shënuar ditën speciale.

Ajo shfaqet në formë të mahnitshme në një fustan dypjesësh të zi, i cili ia vë në pah hiret trupore.

“Urime ditëlindjen”, ka shkruar ajo.

Veç kësaj, bukuroshja është një nënë e përkushtuar ndaj dy djemve të saj: Tian dhe Zen

Dyshimet për abuzim seksual, arrestohet ‘Valmir bossi’

Disidenti.net

Kaq e pati! Ndahen Kaderi e Lumbardhi?

Disidenti.net

Xhuli thotë se u arrestua nga policët serbë në Shtërpcë: I shajta me nënë në shqip, m’i lidhën duart e më …

Disidenti.net