Disidenti
Lajme

Tregoni kujdes! Ky është mesazhi i rrezikshëm që po dërgohet në WhatsApp

Por ka një mënyrë të thjeshtë për të konfirmuar nëse llogaria është e vërtetë apo jo. Suporti i vërtetë i WhatsApp në pronësi të Meta do të ketë shenjën e verifikimit me ngjyrë të gjelbër pranë emrit. Kjo shenjë nuk është e disponueshme për mashtruesit.

Nëse një llogari si kjo në foton lart ju dërgon mesazhe, shpërfilleni atë dhe fshijeni menjëherë mesazhin. Ata ka gjasa të kërkojnë kodin tuaj të verifikimit gjashtëshifror, i cili do t’u japë atyre akses në llogarinë tuaj.

 

Sot kaloi stuhia nëpër Kosovë, prej të premtes temperaturat do bien për më shumë se 10 gradë

Disidenti.net

Numri i turistëve serbë në Shqipëri është rritur për 110 për qind

Disidenti.net

Lajçi me deklaratë të fortë pas sulmit të Lushtakut, e krahason me Ramën – ia përmend edhe varrimin e presidentit Rugova!

Disidenti.net
Disidenti

Tregoni kujdes! Ky është mesazhi i rrezikshëm që po dërgohet në WhatsApp