Disidenti
Sport

Tifozja kroate i çmend arabët në Katar, shumë nga ta nuk e ‘shikuan’ ndeshjen

Kroacia sot nuk ka mundur të marrë më shumë sesa një barazim me Marokun, ndeshja u mbyll pa gola 0:0 dhe në shumë momente ishte edhe monotone.

Megjithatë, spektakli nuk mungoj në tribuna, ku tifozja kroate Ivana Knol ka shkëlqyer me pamjen e saj.

Me format e saj trupore tifozja mahniti spektatoret.

Ajo kishte veshur një fustan me ngjyrat e flamurit kroat çka bëri ta marrë vëmendjen pothuaj të gjithë stadiumit./insajderi

 

Shiko fotot:

Pacolli është i interesuar të blejë Man Utd?

Disidenti.net

“Ndizet” sfida Serbi-Zvicër, prestigjiozja spanjolle “AS”: Duel i ngarkuar me tension dhe… provokime

Disidenti.net

Shota Baraliu: Me Ronaldon e vjetër kam parë ëndërr duke u martuar me të

Disidenti.net
Disidenti

Tifozja kroate i çmend arabët në Katar, shumë nga ta nuk e ‘shikuan’ ndeshjen