Disidenti
Sport

Tifozi nga Katari bën shqiponjën para futbollistëve të Serbisë (VIDEO)

Brazili sonte ka mposhtur Serbinë me rezultat 2-0, në Kampionatn Botëror.

Por një mrekulli ka ndodhur në tribunat e ”Lusail Iconic Stadium”, shkruan IndeksOnline.

Një tifoz nga Katari ka bërë Sqiponjën drejtur futbollistëve serb pas përfundimit të ndeshjes.

Video është realizuar nga kosovari Uvejs Ahmeti./IndeksOnline/

 

Pacolli është i interesuar të blejë Man Utd?

Disidenti.net

“Ndizet” sfida Serbi-Zvicër, prestigjiozja spanjolle “AS”: Duel i ngarkuar me tension dhe… provokime

Disidenti.net

Shota Baraliu: Me Ronaldon e vjetër kam parë ëndërr duke u martuar me të

Disidenti.net
Disidenti

Tifozi nga Katari bën shqiponjën para futbollistëve të Serbisë (VIDEO)