Disidenti
Lajme

Tepër nxehtë, ja sa gradë do të jetë sot në Kosovë

0Shares

Sot në Kosovë do të mbajë mot shumë i nxehtë, njofton Prishtina Weather.

Temperaturat maksimale do të jenë 35 gradë celcius,ndërsa më të ulëtat 19.

Temperaturat më të larta gjatë kësaj jave do të jenë 39 gradë celcius të shtunën.

Rrëfim nga Veriu – serbi që ka prindërit në Banjskë: Policia u solli ilaçe, ushqim dhe pije

Disidenti.net

“150 eksplozivë dinamit dhe 235 karikatorë për kallashnikov”, Policia publikon listën e armatimit të konfiskuar në veri

Disidenti.net

Momenti kur sulmuesit serbë ikin maleve nga autoritetet e Kosovës

Disidenti.net
Disidenti

Tepër nxehtë, ja sa gradë do të jetë sot në Kosovë