Disidenti
Lajme

Tensionet në Veri, Presidentja e Kryeministri në takim urgjent me ambasadorin Hovenier

Për shkak të tensioneve në Veriun e Kosovës, presidentja Vjosa Osmani dhe kryeministri Albin Kurti janë takuar me ambasadorin e SHBA-ve, Jeffrey Hovenier.

Lajmi është konfirmuar nga këshilltari për media i presidents, Bekim Kupina.

Në takim është duke marrë pjesë edhe kryeministri i Kosovës, Albin Kurti dy zëvëndëskryeministra./Express

MPB kërkon 50 punëtorë, nuk kërkohet diploma e fakultetit as përvoja e punës

Disidenti.net

Krasniqi: Konfliktin në veri e evitoi në momentin e fundit ky zyrtar amerikan, hera e dytë që Kurti po e rrezikon vendin

Disidenti.net

Shuhen shpresat e Serbisë për Asociacionin/ Juristi nga Belgjika ka disa pyetje që nuk do iu pëlqejnë Thaçit e Mustafës!

Disidenti.net
Disidenti

Tensionet në Veri, Presidentja e Kryeministri në takim urgjent me ambasadorin Hovenier