Disidenti
Showbizi

Temperaturat e ulëta nuk e ndalin Norën, ekspozon gjoksin në riçipeta në oborrin e shtëpisë

Këngëtarja e njohur kosovare, Nora Istrefi, vazhdon të jetë emër shumë i përfolur në mediat rozë.

Më shumë se për jetën e saj profesionale, ajo është diskutuar për jetën e saj private, shkruan ORAinfo.

Ndarja e saj nga Robert Berisha, bëri bujë të madhe, duke bërë dyshen në fjalë shumë të komentuar.

Gjithsesi, ajo periudhë tashmë ka kaluar, e Nora po mundohet të jetojë jetën e saj larg syrit të publikut.

Nora sot ka publikuar disa foto ku shfaqet super joshëse.

Me riçipeta ngjyrë vjollce dhe të kombinuara me xhinëse, Nora po duket kaq hot.

Në këto imazhe ajo nuk heziton të ekspozoj gjoksin gjigant. /ORAinfo/

A janë ndarë Rasimi dhe ‘Shaci’? – Kjo video zbulon gjithçka!

Disidenti.net

Morena Taraku vjen tejet ‘hot’ në fotot e reja

Disidenti.net

Dua Lipa në lidhje të re dashurie, fotografohet duke u puthur me Trevor Noah

Disidenti.net
Disidenti

Temperaturat e ulëta nuk e ndalin Norën, ekspozon gjoksin në riçipeta në oborrin e shtëpisë