Disidenti
Lajme

Të shtëna me armë në restorant “Leo” në Pejë – plagosen dy persona

0Shares

Disa të shtëna me armë janë dëgjuar edhe sot në restorant “Leo” në Pejë, ku për pasojë janë plagosur dy persona.

Viktimat janë dërguar në spital për trajtim mjekësor dhe ende nuk dihet për gjendjen e tyre.

Ndërkohë, Gazeta Sinjali nga burimet e saja ka mësuar se i dyshuari është arrestuar.

Rastin për Gazetën Sinjali e konfimruar Policia në Pejë.

“Më datë 27 nëntor 2023 rreth orës 07:15, Policia është informuar se në rrugën “ Alia Izetbegoviq ” nё fshatin Vitomericë në një lokal ka të shtëna me armë zjarri”.

Policia po ashtu ka arritur ta kap të dyshuarin, të cilit i është gjetur edhe arma e cila dyshohet që ishte përdorur në atë rast.

Sistemi i Perëndimit së shpejti edhe në Kosovë, e kthen shishen, i merr paratë

Disidenti.net

“Çka nëse e sheh në rrugë”, babai i Rizës flet pas lirimit të Sekiraqës: Shohim se si do të zhvillohet – mirë jo

Disidenti.net

35-vjetori i grevës së minatorëve, Kurti: Me guxim politik, ky komunitet e dridhi gjithë ish-Jugosllavinë

Disidenti.net