Disidenti
Showbizi

“Të kam përgatitur diçka, si qershia mbi tortë”/ Luizi paralajmëron Oltën, çfarë pritet të ndodhë?

Ngjarjet e krijuara në shtëpinë e “Big Brother Vip” janë në qendër të vëmendjes. Dhe padyshim që këto ngjarje janë fuqizuar edhe nga banorët e rinj, të cilët janë future gjatë javëve të fundit në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

Ndërkohë, pas një nominimi të fortë me Luizin dhe Kristin, ishte Armaldo ai që la shtëpinë e “BBV” këtë të shtunë. E teksa loja sa vjen e bëhet edhe më e fortë, Luizi duket se ka një suprizë për Oltën.

“Ta kam ruajtur një surprizë si qershi mbi tortë për Oltën time të dashur. Do kokë më kokë ti?! E duan të gjithë banorët”, tha Luizi, por cfare pritet te ndodhe? Do ta mësojme gjate Primes se sotem…

Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, ky është djali që zgjodhi si partner nga 300 kandidatët

Disidenti.net

Përplasjet dhe tensionet në Big Brother i “kushtuan” Zhakut! Ja kush i merr pozicionin…

Disidenti.net

‘Mu afrua më shumë se ç’duhej’, Efi tregon ç’ndodhi me Zhaklinën në prapaskenë

Disidenti.net
Disidenti

“Të kam përgatitur diçka, si qershia mbi tortë”/ Luizi paralajmëron Oltën, çfarë pritet të ndodhë?