Disidenti
Lajme

Syla: Kurti kryeministri më i dobëti dhe më rrenci në historinë e Kosovës së pavarur

0Shares

Gazetari Valon Syla, ka reaguar lidhur me vizitën e sotme të kryeministrit Albin Kurti, te fëmija i parë që ka lidnur në vitin 2024.

Ai shkruan:

Edhe këte e pashë. Paska dalë Albin Kurti me 2 mjek dhe 1 ministër me kallxu cilët fëmijë paskan lind në fillim të vitit të 2024.

Çfare është ky edhe lindjen e këtyre fëmijve e qet si sukses tê vetin… kjo sepse qe 3 vjet ska çka kallxon si sukses.

Ky është Albin Kurti, Kryeministri ma i dobët dhe mas rrenci, në Histirinë e Kosovës së Pavarur.

Spahiu: Isha në Beograd, kondukteri s’mi mori dinarët, tha ‘nuk guxoj prej Albin Kurtit’

Disidenti.net

Miratimi i rezolutës për Srebrenicën, këto janë vendet që votuan pro dhe kundër

Disidenti.net

Cirku i Vuçiqit në OKB, mbante flamurin serb dhe më pas sulmoi Gjermaninë

Disidenti.net