Disidenti
Lajme

Stupca, grushte e shkelma- Insajderi publikon videon e rrahjes së mërgimtarit në Istog

0Shares

Një bashkatdhetar është rrahur brutalisht këtë javë me shkelma e grushte në komunën e Istogut.

Dhuna është ushtruar nga katër vëllezërit Visoqi emrat e të cilëve Insajderi i publikoi ekskluzivisht.

Albert, Arben, Egzon dhe Nderim Visoqi e kishin përcjellur mërgimtarin derisa në një moment ai ishte ndalur me veturë pranë një lokali.

Në pamjet e siguruara nga Gazeta Insajderi shihet se viktima po shoqërohej nga një familjare e tij. Përderisa i njëjti po hipte në veturë, vëllezrit Visoqi i dalin në pritë dhe e sulmojnë.

Këta të fundit janë arrestuar nga policia e Kosovës.

Gazeta merr vesh se arsyeja e rrahjes dyshohet të ketë lidhje me një hakmarrje mes tyre që para dy viteve.

Për më shumë shikoni pamjet:

 

Ekskluzive: Shteti vendos të krijojë Task Forcë për rastet e dhunës ndaj grave

Disidenti.net

“Atë që e deshi ia mori jetën, pasnesër do ta festonte ditëlindjen”, mes lotëve flet familjarja e gruas së vrarë në Pejë (VIDEO)

Disidenti.net

“Ka qenë narkoman”, vëllai i gruas së vrarë tregon detaje të reja

Disidenti.net