Disidenti
Lajme

Spitali i Pejës i mbushur me autoambulanca nga aksidenti i ndodhur në Istog

0Shares

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sontme rreth orës 21:40 në fshatin Dobrushë të Istogut.

Rastin e ka konfirmuar Fadil Gashi, zëdhënës i policisë për rajonin e Pejës.

Në aksident janë të përfshira dy automjete dhe një traktor bujqësor. Ka shumë të lënduar, për momentin nuk mund ta them numrin e saktë”, tha Gashi.

Ai theksoi se policia janë në vendin e ngjarjes.

Gashi shtoi se lidhur me rastin do të ofrojë me kohë edhe informacione shtesë.

 

Radojiçiq e fshin “Viberin” pasi gjurmohet nga mediat, dyshohet se është i plagosur rëndë

Disidenti.net

Rrëfim nga Veriu – serbi që ka prindërit në Banjskë: Policia u solli ilaçe, ushqim dhe pije

Disidenti.net

“150 eksplozivë dinamit dhe 235 karikatorë për kallashnikov”, Policia publikon listën e armatimit të konfiskuar në veri

Disidenti.net
Disidenti

Spitali i Pejës i mbushur me autoambulanca nga aksidenti i ndodhur në Istog