Disidenti
Lajme

Specializanti i Kardiologjisë emërohet zv.ministër i MAPL-së

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, ka emëruar si zëvendësministër në Ministrinë e Administrimit të Pushtetit Lokal, Arbër Vokrrin.

Kurti i ka uruar zëvendësministrit Vokrri suksese në plotësimin e detyrave dhe përgjegjësive të tij.

Vokrri, me profesion, është specializant e Kardiologjisë në QKUK.

Ai është Këshilltar Komunal në Komunën e Prishtinës dhe anëtar i Këshillit të Përgjithshëm të LVV-së.

“Jam në gjendje të jap dorëheqje”

Disidenti.net

Qeveria do të ndajë 3 milionë euro për byzylykë që do u vendosen të dyshuarve për sulm ndaj grave

Disidenti.net

Adi Krasta drejtor i ri i RTK-së?

Disidenti.net
Disidenti

Specializanti i Kardiologjisë emërohet zv.ministër i MAPL-së