Disidenti
Lajme

Sot mot me vranësira, shi e erë

Sot në vendin tonë pritet të mbajë mot kryesisht me vranësira, herë pas here me shi dhe erë.

Sipas Prishtina Weather në zona të larta malore pritet të ketë edhe borë.

Temperatura maksimale pritet të arrijë në 13 gradë.

Mot i ngjashëm pritet edhe ditëve në vijim.

“Urime Zajednica”, shpërthejnë të qeshurat pas reagimit të Konjufcës

Disidenti.net

“Ti je mashtrues, i pa guximshëm” – Agim Veliu i kundërpërgjigjet Kurtit

Disidenti.net

Kurti për Abdixhikun e Hotin: I njoh mirë, të dy bashkë s’bëjnë sa çereku i Bislimit dhe Muratit

Disidenti.net
Disidenti

Sot mot me vranësira, shi e erë